Usługi

Catering kawowy i alkoholowy – nowa usługa na rynku

Są takie produkty, które są czymś więcej, niż po prostu jedzeniem czy napojem. Tak jest w przypadku alkoholu czy kawy. Ich spożywanie wiąże się z określoną otoczką, jest całym rytuałem. Trudno sobie wyobrazić spotkania towarzyskie czy ważne wydarzenia bez filiżanki aromatycznej kawy czy kieliszka dobrego wina. Jednak wymaga to odpowiedniego zaplecza. Jeśli organizujemy wydarzenie w miejscu innym niż restauracja, bar czy kawiarnia, może być to problematyczne. Dlatego coraz większą popularnością cieszy się catering alkoholowy oraz kawowy, dzięki czemu nie jesteśmy już uzależnieni od zaplecza gastronomicznego w miejscu organizacji wydarzenia.

Wysokiej klasy catering alkoholowy oraz catering kawowy oferują firma Coffee Break.

Na czym polega catering alkoholowy?
Organizujesz event, na którym chcesz podać alkohol? Chcesz drinkami uświetnić premierę w kinie, czy spotkanie w plenerze? W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem będzie mobilny drink bar, który nie wymaga dodatkowego zaplecza gastronomicznego. Mobilny drink bar może zostać rozstawiony w niemal dowolnym miejscu. Dzięki temu uczestnicy Twojego wydarzenia będą mogli cieszyć się alkoholami w najlepszym gatunku serwowanymi przez najlepszych barmanów w Polsce, którzy pracują dla firmy Coffee Break. Ich usługi są na naprawdę wysokim poziomie – nie tylko mieszają oni i podają koktajle, ale przyciągają uwagę gości pokazami umiejętności barmańskich takich jak widowiskowe żonglowanie butelkami. Nie bez znaczenia jest też fakt, że mobilne drink bary proponowane przez firmę Coffee Break mają na wyposażeniu wyłącznie wyselekcjonowane alkohole w najlepszym gatunku. Oczywiście zawartość drink baru ustalana jest wcześniej. Możesz zaproponować gościom zamawianie drinków z karty lub tworzonych przez barmana na życzenie, albo ograniczyć się na przykład do jednego koktajlu nawiązującego do tematyki wydarzenia. Często barmani podają też wino.

Oferta oraz wszystkie szczegóły jej realizacji są ustalane indywidualnie z ekspertami z Coffee Break, którzy są otwarci na wszelkie pomysły klientów.

Na czym polega catering kawowy?
Mobilne bary kawowe działają na podobnej zasadzie jak drink bary. Mają one postać dość dużych, ale poręcznych walizek. Po rozłożeniu takiej walizki naszym oczom ukazuje się niewielkie, ale profesjonalnie zorganizowane stanowisko do parzenia i podawania kawy. Jego centralnym punktem jest ekspres ciśnieniowy oczywiście z funkcją spieniania mleka i młynkiem, bo kawa tylko świeżo zmielona smakuje naprawdę dobrze i zadowoli podniebienia wymagających smakoszy. Na wyposażeniu znajdują się też różnego rodzaju dodatki i syropy smakowe, które pozwalają na wykreowanie szerokiej gamy napojów na bazie kawy.

Oczywiście obsługa barów kawowych zajmują się wykwalifikowani i doświadczeni bariści z ekipy Coffee Break. Posiadane przez nich umiejętności to gwarancja, że wszyscy uczestnicy imprezy otrzymają kawę w najlepszym gatunku Mogą też liczyć na ozdobienie jej techniką latte art., a także na ciekawą rozmowę o kawie, bo bariści Coffee Break są prawdziwymi pasjonatami tego napoju i wiedzą o nim naprawdę dużo, chętnie też dzielą się swoją wiedzą. Mobilne bary kawowe od Coffee Brak doskonale sprawdzą się na imprezie firmowej, targach, konferencji czy nawet na weselu.

Firma Coffee Break działa na terenie następujących województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, zachodniopomorskiego. Aby ustalić szczegółowe zasady współpracy, należy się skontaktować z jej przedstawicielami, bo w ramach cateringu kawowego oraz cateringu alkoholowego wiele szczegółów można ustalić indywidualnie, otrzymując ofertę szytą na miarę.